Сервисная служба

Закрыть

Ремонт та заміна занурювального насоса Водолій БЦПЕ 1,2-40У та чищення свердловини на ділянці приватного будинку в с. Луб'янка Бучанського району Київської області

Причина звернення Замовник зателефонував до нас із проблемою, що насос свердловини встановлений на його ділянці припинив подачу води в будинок у с. Луб'янка Бучанського району Київської області.

Він попросив нас виїхати на місце, розібратися з причинами поломки та провести ремонт або заміну свердловинного насоса. Також потрібно було провести діагностику та перевірку роботи автоматики, гідроакумулятора та всього іншого обладнання на місці.

Проведені роботи : Наступного дня майстри виїхали до Луб'янки та провели діагностику та огляд автоматики управління насосом, реле тиску, пульта управління, перевірили роботу самого насоса та гідроакумулятора та самої свердловини. Перевірка та діагностика показали, що насос знаходиться в неробочому стані і необхідно зробити його підйом із свердловини для подальшого огляду та перевірки.

Майстри зробили підйом заглибного насоса зі свердловини на поверхню. У свердловині знаходився відцентровий, однофазний насос Водолей БЦПЕ 1,2-40У з потужністю 1,34 кВт, продуктивністю 9,4 м. куб./год, глибиною занурення до 60 метрів та максимальною висотою напору 60 метрів. Насос пропрацював у приямці свердловини близько шести років і вийшов з ладу через вироблення свого ресурсу. Проводити його ремонт було недоцільно, вигідніше було зробити заміну на новий, рішення потрібно було приймати Клієнту.

Було ухвалено рішення про заміну свердловинного насоса на новий. Клієнту було запропоновано на вибір моделі різних виробників, які підходили за параметрами для роботи в даній свердловині. Замовник попросив встановити таку саму модель насоса, як стояв у нього в свердловині.

Майстри склали список усіх необхідних для заміни та ремонту запчастин та матеріалів і протягом півтори години наш кур'єр здійснив доставку нового насоса Водолій, страхового троса насоса та всіх інших витратних матеріалів з нашого складу.

Потім майстри зробили очищення свердловини від мулу та піску всіма необхідними способами очищення свердловини, в тому числі і хімічна прочищення з використанням спеціальних реагентів та дрібний ремонт свердловини. Після завершення чищення було проведено прокачування свердловини чистою водою до повного промивання.

Після цього взялися за заміну електричного кабелю, під'єднали дроти, встановили новий шар термомуфти і після цього, за високої температури це все правильно закріпили.

Потім з труби був акуратно демонтований страховий трос, встановлений новий і в місцях, що потрібні для безпеки, закріплений до труби.

Після цього було проведено пакування фум стрічкою зворотного клапана і після цього проведено встановлення клапана на насос. Також було проведено заміну та встановлення муфти кріплення UNIDELTA, яка була досить зношена від часу.

Гідроакумулятор був з низьким тиском і не працював ефективно, що було погано для правильної роботи свердловини. Тому майстри також провели технічне обслуговування гідроакумулятора, було здійснено його чищення та підкачування тиску.

Потім був проведений ремонт автоматики реле тиску, виконані налаштування автоматики насоса та ремонт з'єднувальних муфт, які були майже вже в аварійному стані.

Після перевірки насос був опущений у свердловину на задану глибину, потім підключений до системи водопроводу будинку та чисту воду подано до будинку.

Результат ремонту : Замовник отримав гарантію на новий насос і залишився задоволений виконаною роботою майстрами сервісної служби та був дуже радий відновленням подачі води у свій будинок.

Рекомендації : Щоб дрібні піщинки та бруд, що зустрічаються у свердловині не потрапляли в будинок, ми порекомендували встановити фільтр грубого очищення, який прибиратиме частинки бруду та піску з води і не пропускати їх у будинок і це продовжить термін служби всієї сантехніки в будинку. 

Роботи з ремонту та заміни насоса Водолій БЦПЕ 1,2-40У у с. Луб'янка Бучанського району Київській області зайняли шість годин і проводилися двома майстрами.

Також Ви можете переглянути інші фотографії та приклади ремонтів та замін насосів свердловини.

 

  • Ремонт та заміна насоса Водолій БЦПЕ 1,2-40У та чищення свердловини в с. Луб'янка
  • Підйомка заглибного насоса з приямка свердловини
  • Витягуємо водонапірну трубу зі свердловини
  • Підйом електро кабелю з приямка свердловини
  • Ремонт страхувального троса насоса свердловини
  • Заміна зворотного клапана
  • Встановлення нового страхувального троса
  • Установка електричного кабелю на занурювальний насос

Дзвоніть та користуйтеся чистою водою!

... інші види послуг

         

Тел :   (044) 360-64-30

Тел :   (044) 221-44-55

Моб:   (067) 445-99-97

Моб:   (063) 283-11-99

Моб:   (050) 993-71-02

Email: service@akvadesign.ua

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, щоб додати товар до списку бажань, Вам потрібно